Mieszkanie, ul. Miodowa
Miodowa, Iwiny, dolnośląskie
- 748 000 zł
- 106,42 m²
- 7 028,75 zł/m²
Aleksandra Dołęg...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Miodowa
Miodowa, Iwiny, dolnośląskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Miodowa
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
748 000 zł 106,42 m² 7 028,75 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/1
4
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
4Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 748 000 zł (7 028,75 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 106,42 m², 4 pokoje
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 9712377
Lokalizacja
- Adres: Miodowa, Iwiny, Siechnice, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż apartament przy Miodowej Alei
Opis inwestycji:
Apartamenty przy Miodowej Alei to kameralna, rodzinna inwestycja w Iwinach, idealna dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a jednocześnie dobrą komunikację z Wrocławiem.
Na osiedlu znajdą się cztery szeregi niskich budynków z dwuspadowymi dachami i ekologicznymi elementami architektonicznymi. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnią ogrodzenie, monitoring oraz wideodomofony. (...)
784 941...
784 941 284