dowolna

Mieszkania Iwiny – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Rynek pierwotny

698 000 zł39,88 m² 17 502,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament z prywatnym ogródkiem i tarasem w Iwinach. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i szybkiego dojazdu do Wrocławia. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rity

Iwiny,dolnośląskie

910 000 zł71,60 m² 12 709,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż - tylko u nas! budynek: kameralne osiedle budynków 1-piętrowych. Osiedle z 2013 roku, zadbane i spokojne. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

499 000 zł39,04 m² 12 781,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesny apartament z ogródkiem - ul. Miodowa Aleja, iwiny Polecam funkcjonalny apartament o powierzchni użytkowej 39,04 m z przynależnym ogródkiem 36 m w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

880 000 zł100,04 m² 8 796,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż apartament W kameralnej inwestycji przy miodowej alei O inwestycji Apartamenty przy Miodowej Alei to starannie zaprojektowana inwestycja, obejmująca cztery szeregi budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,01 m , położona na 1 piętrze 2 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Dostępne również inne mieszkania o podobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

529 990 zł45 m² 11 691,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 niezależne mieszkania lub 1 mieszkanie 3pokojowe z miejscem postojowym! Unikatowe i jedyne w swoim rodzaju mieszkanie, które może funkcjonować jako jedno mieszkanie 3-pokojowe lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

462 780 zł33 m² 14 161 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny, 500m od granic Wrocławia Rynek wtórny, lokal z kw, gotowy do wykończenia. Powierzchnia 32,68m2 wraz z naziemnym miejscem postojowym. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

818 716 zł66 m² 12 471 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Iwiny, 500m od granic Wrocławia! Gotowe w stanie deweloperskim ale z rynku wtórnego! Jesli nie chcesz czekać na wybudowanie. Mieszkanie typu 2w1- kupujesz jedno mieszkanie,ale jeśli chcesz masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

407 972 zł30 m² 13 482 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie na start! Bezpośrednio od Dewelopera, bez prowizji, bez podatku. Iwiny, 500m od granic Wrocławia. Cena- 407 972zł brutto za mieszkanie z miejscem postojowym! W tej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

998 000 zł140 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bez udziałów w drodze - możliwość zakupu przez obcokrajowca Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 115,46 m usytuowane na drugim i trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

948 000 zł103 m² 9 199,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie sześciopokojowe w spokojnej okolicy. Zapraszam do zapoznania się z nowym mieszkaniem w Iwinach. Lokalizacja osiedla zapewnia przede wszystkim odpoczynek od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

387 193 zł32 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku blisko Wrocławia idealne dla młodych, którzy cenią komfort, spokój i rozsądną cenę. Opiekun oferty: wójciktel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Iwiny,dolnośląskie

524 989 zł45 m² 11 581,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne pod inwestycje jako dwa niezależne lokale 3 pokojowe mieszkanie z dwoma aneksami kuchennymi i dużym ogródkiem, z dwoma oddzielnymi łazienkami. Układ mieszkania umożliwia wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magnoliowa

Iwiny,dolnośląskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje z ogródkiem i parkingiem: iwiny, ul. Magnoliowa Szukasz spokoju, bezpieczeństwa i doskonałego dojazdu do Wrocławia? Oferuję na wynajem w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

127 333 zł72 m² 1 763,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 72,20 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

390 822 zł32 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w kameralnej zabudowie, obejmujące 34 mieszkania. Na terenie inwestycji powstaną drogi wewnętrzne z kostki, oświetlenie oraz niskie nasadzenia zieleni. Bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

524 989 zł45 m² 11 578,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe | Inwestycyjne | Kameralne osiedle Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Iwiny,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 276,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowo wybudowane, atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z antresolą i balkonem, położone w nowym bloku z 2025 r. w zielonej i spokojnej okolicy. Obejrzyj video-prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł43 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Kolejny etap- planowane zakończenie budowy: 30.03.2025 Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

470 000 zł34 m² 13 770,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowe już Latem Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

598 000 zł47 m² 12 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowa inwstycja Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

598 000 zł47 m² 12 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Planowane zakończenie budowy: 30.03.2025 Możliwość wykończenia pod klucz w cenie 70 000,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł43 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem - Granica Wrocławia ani pcc! Planowane zakończenie budowy: 30.03.2025 Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł40 m² 13 638,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowe do odbioru mieszkanie Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł43 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem - Granica Wrocławia ani pcc! Planowane zakończenie budowy: 30.03.2025 Mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł40 m² 13 638,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowe już tej jesieni. Idealne na start mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł40 m² 13 638,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

598 000 zł47 m² 12 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł40 m² 13 638,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowe mieszkanie Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Iwiny,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 276,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Iwiny,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 276,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Iwiny,dolnośląskie

1 109 000 zł113 m² 9 825,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko U nas Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej położone na świetnym osiedlu tuż na granicy Jagodna i Iwin. Gdzie: iwiny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

948 000 zł92 m² 10 290,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miodowa Aleja - miejsce, w którym znajdziesz spokój i wytchnienie Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 92,12 m2 w kameralnej inwestycji w miejscowości Iwiny - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Iwiny,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 276,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

339 875 zł30 m² 11 231,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 pokoje z balkonem w świetnie skomunikowanej lokalizacji ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,26 m2 w eko-domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Blok po termoizolacji. W pełni wyposażone. Bezczynszowe. Więcej informacji pod numerem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Iwiny,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 276,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

470 000 zł34 m² 13 770,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł40 m² 13 638,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowe już Latem Idealne na start mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²