dowolna

Domy pod klucz Iwiny - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

329 000 zł199 m² 1 653,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujmy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Iwinach, gm. Warta Bolesławiecka. Działka, na której posadowiony jest budynek mieszkalny posiada powierzchnię 2970 m2. Dom ma powierzchnię 199,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 250 000 zł142 m² 8 802,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Elegancki dom w charakterze mniejszej rezydencji, w zabudowie bliźniaczej. Klasyczną bryłę domu domu podkreśla stylowe wykończenie między innymi fragmenty ścian, w stonowanych kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Dom typu C- podwyższony Standard Deweloperski Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

568 000 zł133 m² 4 270,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polna

Iwiny,dolnośląskie

820 000 zł160 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny dom o powierzchni całkowitej 160m2 - wraz z poddaszem, (aktualnie użytkowej 98,07) w zabudowie szeregowej w Iwinach przy ul. Polnej. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

549 000 zł133 m² 4 127,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

470 000 zł113 m² 4 159,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato doposażony dom z garażem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

725 000 zł121 m² 5 991,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| d om szeregowy 121m2, 725000zł, wrocław okolica W ofercie dom szeregowy 121m2, 5 pokoi,łazienka, garaż, działka 21m2. Nieruchomość z 2018 roku, wykończona , gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

550 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pompa ciepła gratis! zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

430 000 zł113 m² 3 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²