dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Iwiny

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

933 000 zł127,89 m² 7 295,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł105,27 m² 11 389,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na Osiedlu iwa Park w Iwinach k. Wrocławia. Każdy dom zapewni Ci Garaż połączony bezpośrednio z parterem domu Pompę ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł105,27 m² 12 339,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł105,27 m² 12 339,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

o nowych ogłoszeniach

450 000 zł700 m² 642,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 700 m , położona w miejscowości Iwiny (gmina Siechnice), przy ul. Tadeusza Kościuszki. Idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Malinowa

Iwiny,dolnośląskie

933 579 zł128 m² 7 293,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, ogród oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielonym strefami mieszkalnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł152,92 m² 7 513,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

129 000 zł94,80 m² 1 361 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużego, przestronnego lokalu mieszkalnego o powierzchni 94,83 m. Nieruchomość usytuowana na parterze w kilkurodzinnej kamienicy w miejscowości Iwiny gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 630 zł87,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowa inwestycja deweloperska przy wrocławskim Jagodnie. - bez podatku pcc, bez prowizji. - zakończenie inwestycji IV kwartał 2027 r. - przekazanie kluczy w I kw. 2028 r. - obcokrajowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 198 992 zł151,42 m² 7 918,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Wysoki Standard! | 5pok | Garaż w bryle!. Inwestycja O podwyższonym standardzie bez prowizji | bez pcc Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł122,18 m² 9 813,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Oferta bez pcc I prowizji! bliźniak, powierzchnia domu 151 M2, powierzchnia działki 246 M2, osiedle ogrodzone Do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł151,48 m² 7 915,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: iwiny (gmina Siechnice), tuż przy granicy Wrocławia Powierzchnia domu: 152 m Działka: od 182 do 246 m ( ogrody od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Magnoliowa

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł151,48 m² 7 915,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

Zdjęcia stanowią wizualizację możliwości wykończenia domu. Otoczenie nieruchomości: iwiny graniczą bezpośrednio z południowo-wschodnimi obrzeżami Wrocławia i przeżywają obecnie duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 972 zł30,26 m² 12 490,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł150,77 m² 7 620,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Idealny dom dla rodziny | iwiny | nowe osiedle | ostatni W tej cenie Marzysz o przestrzeni, w której Twoja rodzina będzie czuła się swobodnie, bezpiecznie i blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł61,55 m² 10 722,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,55 m2 z ogródkiem, położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122,18 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Rezerwacja oferty Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 987 zł30,26 m² 12 987,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,26 m , położona na 1 piętrze 2 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Dostępne również inne mieszkania o podobnym metrażu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł40,32 m² 17 311,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie z ogródkiem 135 m | Iwiny, ul. Miodowa szczegóły: cena: 698 000 zł Powierzchnia mieszkania: 40,32 m Ogródek: 135 m Taras: 5,5 m Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Iwiny,dolnośląskie

398 751 zł30,26 m² 13 177,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrzane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł127,89 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 499 000 zł122,18 m² 12 268,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 łącznie można uzyskać aż 151,48m2 dom!. Dom zbudowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Foxhouse oferuje Państwu nieruchomość położoną we wsi Iwiny, w gminie Warta Bolesławiecka, na Pogórzu Kaczawskim w Sudetach. Jeśli szukasz niewielkiego domu, położonego z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 408 zł31,96 m² 12 810,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, które daje Ci gotowy pomysł na życie! Wyobraź sobie moment, w którym odbierasz klucze do własnego mieszkania. Wchodzisz do środka i już wiesz, jak może wyglądać Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

6 120 000 zł10 200 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora 500m od granicy Wrocławia Na sprzedaż działka komercyjna, na działalność usługowo - produkcyjną, duża działka ponad 10000 m2. Cena: 600 zł/mkw Działka jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 299 000 zł122,18 m² 10 631,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 239,31m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

933 597 zł127,89 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bez pcc bez prowizji Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127,89 m2. Segment środkowy. Cena od 933 567 zł. Dostępny również segment skrajny. Polecam duży dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 499 000 zł151,48 m² 9 895,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Bliźniaki zlokalizowane w Iwinach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 972 zł30,26 m² 12 490,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Iwiny,dolnośląskie

1 209 999 zł114 m² 10 614,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Lokalizacja: inwestycja powstaje w południowo - wschodniej części Wrocławia, w Iwinach. Bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia czyni tę inwestycją bardzo atrakcyjną do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 499 000 zł122,18 m² 12 268,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości - Nr lokalu: lok_50a - Powierzchnia całkowita: 122,18 m - Możliwość adaptacji poddasza: +29,30 m - idealne na dodatkową sypialnię, gabinet lub strefę hobby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151,48 m² 7 585,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Lokalizacja: iwiny (gmina Siechnice), tuż przy granicy Wrocławia Powierzchnia domu: 150,80 m Działka: od 182 do 246 m ( ogrody od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie w niskiej zabudowie w Iwinach, zaledwie 9 km od Rynku we Wrocławiu. Mieszkanie 1_1 powierzchnia 32,86m2 na pierwszej kondygnacji i ponad 14 m2 na poddaszu (plus skosy).

Szczegóły ogłoszenia

Dom Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127,42 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szereg skrajny w stanie deweloperskim w Iwinach położony na kameralnym osiedlu. Nowoczesny dom z ogrodem, pompą ciepła oraz ogrzewaniem podłogowym. Idealny dla rodziny. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,10 m² 12 062,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem na kameralnym, nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w spokojnej i zielonej okolicy tuż przy granicy Wrocławia: - powierzchnia 32,1m2 salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 150 000 zł113,93 m² 10 093,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

933 597 zł127,89 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szereg w stanie deweloperskim w Iwinach położony na kameralnym osiedlu. Nowoczesny dom z ogrodem, pompą ciepła oraz ogrzewaniem podłogowym. Idealny dla rodziny. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127,89 m² 7 662,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

868 000 zł100,04 m² 8 676,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w nowoczesnej i kameralnej inwestycji przy Miodowej Alei Opis inwestycji: apartamenty przy Miodowej Alei to nowoczesna, kameralna inwestycja składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 099 000 zł103,02 m² 10 667,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 408 zł31,96 m² 12 810,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151,48 m² 7 585,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij